DETHLEFFS Nomad 510 LE Avantgarde
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | Nomad 510 LE Avantgarde |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kenteken: | 15-WZ-KJ |
| Afm. slaapplaats 1: | 85 X 200 |
| Afm. slaapplaats 2: | 85 X 200 |
| Afm. slaapplaats 3: | 135 X 210 |
| Totale lengte: | 762 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 1028 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2021 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 265 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1320 kg |
| Laadvermogen: | 480 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1800 kg |
Dethleffs Nomad Avantgarde 510 LE (2021) luxe complete gezinscaravan met enkele bedden achter, bedverbreder. Ruime zit voor. Optie's waaronder; vloerverwarming, mover, Unico Rimini 320 voortent, zwarte cassette luifel en fietsendrager en 1800 kg as.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Aluminium velgen 17 Inch
- Aslast verhoging
- Boiler
- Buitenlamp
- Caravan mover REICH
- Disselafdekking
- Dometic cassettetoilet
- Fietsenrek voorop
- GFK hagelbestendigdak
- Gladde beplating
- Groot dakluik met hor en verduistering
- Heki met verlichting
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast
- Koudschuim matras
- Lattenbodem
- Plissé verblinding en horren
- Serviceluik
- Spot 2x op rail
- Stabilisator
- Thule cassette luifel
- Thule luifel dakmontage
- Verswatertank
- Verzwaarde steunen
- Vloerverwarming
- Voorraam
- Voortent
- Vuilwatertank
- Zwarte lichtmetalen velgen
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS Nomad 510 LE Avantgarde kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS NOMAD 510 LE
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 33.500
