DETHLEFFS NOMAD 510 LE
Nieuw| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | NOMAD 510 LE |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Lengte bedden |
| Afm. slaapplaats 1: | 200 X 85 X 2 |
| Afm. slaapplaats 2: | 200 X 215 |
| Totale lengte: | 762 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 271 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1280 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1800 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod nieuwe caravans van gerenommeerde merken. Als familiebedrijf staan wij al jaren bekend om onze persoonlijke benadering, eerlijk advies en uitstekende service.
Wij nemen de tijd om samen met u de caravan te vinden die perfect past bij uw wensen en manier van reizen.
______________
Wat u van ons mag verwachten:
• Fabrieksgarantie voor maximale zekerheid
• Persoonlijke aflevering met uitgebreide uitleg
• Deskundig en eerlijk advies
• Begeleiding bij verzekering en accessoires
Bij ons koopt u niet alleen een caravan, maar begint uw vakantie al in de showroom.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 172 - Voorbereiding inbouw airconditioning
- 279 - Gewichtsverhoging 1800 kg
- 387 Vloerverwarming
- 443 Gladde beplating Wit incl. trapze
- 685 Rolbed
- 838 Aluminium velgen
- Bekleding Selma
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS NOMAD 510 LE kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
