DETHLEFFS C'Go 525 KR Up
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | C'Go 525 KR Up |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Kenteken: | 48-WT-SP |
| Totale lengte: | 756 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 7 |
| Omloopmaat: | 1040 cm |
| Modeljaar: | 2019 |
| Stahoogte: | 208 cm |
| Totale hoogte: | 271 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1341 kg |
| Laadvermogen: | 359 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1800 kg |
Schitterende en zeer complete gezinscaravan met 7 slaapplaatsen. Rechtstreeks van 1e eigenaar ingekocht.
Compleet met Thule luifel (2 jaar oud ) met zijwanden,hagelbestendig dag,leidingen geisoleerd , truma duocontrol ,truma eisex, Truma bankairco, volautomatisch mover met lithium accu , etc etc.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
Heeft u vragen? Neem dan contact op met de aanbieder
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS C'Go 525 KR Up kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS C'Go Active 495 FR
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Model 2026 C'Go Active 495 FR. Lichtgewicht caravan met vast bed en...€ 25.040DETHLEFFS C-GO 495 FR Active
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 24.889DETHLEFFS C-GO 495 QSK Active
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 25.489
