DETHLEFFS C - Go 475 FR
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | C - Go 475 FR |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Kenteken: | 61-WL-RJ |
| Indeling: | Rondzit met frans bed |
| Totale lengte: | 686 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2015 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1080 kg |
| Laadvermogen: | 420 kg |
| Maximaal gewicht: | 1500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 1500 kg
- Accu
- Boiler
- Caravan mover REICH
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Douche
- Fietsenrek achterop
- Heki dakluik
- Hordeur
- Koelkast
- Res. wiel
- Res. wieloph.
- Ringverwarming
- Serviceluik
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS C - Go 475 FR kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS C-GO 495 QSK Active
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 25.489DETHLEFFS C'Go Active 495 FR
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Model 2026 C'Go Active 495 FR. Lichtgewicht caravan met vast bed en...€ 25.040
