DETHLEFFS C-GO 495 QSK Active
Nieuw| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | C-GO 495 QSK Active |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Totale lengte: | 714 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 6 |
| Buitenbreedte: | 233 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1166 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1800 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod nieuwe caravans van gerenommeerde merken. Als familiebedrijf staan wij al jaren bekend om onze persoonlijke benadering, eerlijk advies en uitstekende service.
Wij nemen de tijd om samen met u de caravan te vinden die perfect past bij uw wensen en manier van reizen.
__________
Wat u van ons mag verwachten:
• Fabrieksgarantie voor maximale zekerheid
• Persoonlijke aflevering met uitgebreide uitleg
• Deskundig en eerlijk advies
• Begeleiding bij verzekering en accessoires
Bij ons koopt u niet alleen een caravan, maar begint uw vakantie al in de showroom.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 15501 - Active Pakket C-GO
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS C-GO 495 QSK Active kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS C'Go Active 495 FR
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Model 2026 C'Go Active 495 FR. Lichtgewicht caravan met vast bed en...€ 25.040DETHLEFFS C'Go 415 QL
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Dethleffs C'Go 415 QL 2025. Direct leverbaar! Ruime zit achter, brede...€ 22.720
