DETHLEFFS C-GO 475 EL
Direct leverbaar| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | C-GO 475 EL |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kenteken: | 58-WJ-G7 |
| Indeling: | Lengte bedden |
| Afm. slaapplaats 1: | 210 X 85 |
| Afm. slaapplaats 2: | 190 X 85 |
| Afm. slaapplaats 3: | 200 X 105 |
| Totale lengte: | 676 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 3 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2023 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1070 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 13001500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
OPEN DAGEN 22 & 23 APRIL
Bij de Klerk Campers en Caravans organiseren wij op 22 & 23 april open dagen waarbij u vrijblijvend langs kunt komen om inspiratie op te doen, om vragen te stellen en om onze voorraad caravans, campers en buscampers te bezichtigen. De gehele voorraad is beschikbaar om te bekijken en wij zorgen voor een lekker drankje. Momenteel hebben wij meer dan 65 + caravans, campers of buscampers op voorraad staan, dus u kunt deze zomer nog vakantie vieren in uw nieuwe kampeervoertuig. Daarbij hebben wij momenteel leuke acties op modeljaar 2023!
Openingstijden:
Zaterdag 9:00 – 16:00
Zondag 11:00 – 17:00
DIRECT LEVERBAAR UIT VOORRAAD
U bent altijd welkom om het voertuig te bezichtigen. U kunt langskomen op dinsdag t/m zaterdag. Wilt u graag uitgebreide informatie ontvangen of een gesprek voeren met een van onze collega’s? Dan kunt u het beste een afspraak maken door te bellen naar 0252-515238 of stuur een mailtje naar: [email protected].
ACTIES 2023 - Eindigt mei 2023*
Onderhoud
Op alle caravans (modeljaar 2023) krijgt u standaard 5 jaar gratis onderhoud t.w.v 1032 euro!
- 1097 Douche uitrusting
- 136 1500 kg aslast
- 6406 Schuifraam keuken
- 685 Bed ombouw
- 7345 Touring pakket
- 9138 Stabiel uitdraaisteunen incl. Bigfoots
- 982 Voorraam
- Accu
- Achterraam
- Boiler 5L
- Caravan mover Enduro
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Douche
- Grey Orbit
- Heki dakluik
- Hordeur
- Isabella voortent
- Ringverwarming
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS C-GO 475 EL kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS C-GO 495 FR Active
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 24.889DETHLEFFS C 'Go 430 QS
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.De Dethleffs C'go 430QS uit 2015 is een lichtgewicht caravan met vast...€ 14.950DETHLEFFS C-GO 495 QSK Active
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 25.489
