DETHLEFFS NOMAD 450 DB
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | NOMAD 450 DB |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Kleur: | 2012 |
| Totale lengte: | 670 cm |
| Omloopmaat: | 911 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2012 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 265 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1120 kg |
| Laadvermogen: | 230 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1350 kg |
Dethleffs Nomad 450 DB uit 2012 is een luxe caravan met Frans bed in de lengte, toiletruimte met douche, middenkeuken en ruime rondzit die kan worden omgebouwd tot een extra tweepersoonsbed. Deze caravan is voorzien van mover en voortent.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Boiler
- Buitenlamp
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Douche / toiletruimte
- Kachel + ringleiding
- Koelkast
- Koudschuim matras
- Lattenbodem
- Omvormer
- Stabilisator
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS NOMAD 450 DB kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
