DETHLEFFS C 'Go 430 QS
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | C 'Go 430 QS |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Afm. slaapplaats 1: | 155 X 210 |
| Totale lengte: | 682 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 910 cm |
| Modeljaar: | 2015 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 260 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1010 kg |
| Laadvermogen: | 290 kg |
| Maximaal gewicht: | 1300 kg |
De Dethleffs C'go 430QS uit 2015 is een lichtgewicht caravan met vast dwarsbed aan de voorzijde,
treinzit in het achtergedeelte, die eenvoudig kan worden omgebouwd tot twee extra slaapplaatsen.
De caravan is verder voorzien van grote 142L koelkast en een mover.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Boiler
- Buitenlamp
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- GFK hagelbestendigdak
- Groot dakluik met hor en verduistering
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast 142 ltr Thetfort hoog
- Koudschuim matras
- Lattenbodem
- Luifel
- Serviceluik 1050x450
- Stabilisator
- Vastewatertank
- Voorraam
- Voortentlamp
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS C 'Go 430 QS kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS C'Go Active 495 FR
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Model 2026 C'Go Active 495 FR. Lichtgewicht caravan met vast bed en...€ 25.040DETHLEFFS C'Go 525 KR Up
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Schitterende en zeer complete gezinscaravan met 7 slaapplaatsen....€ 24.950DETHLEFFS C-GO 495 QSK Active
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 25.489
