KNAUS VAN WAVE MAN 640 MEG Vansation
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | VAN WAVE MAN 640 MEG Vansation |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kilometerstand: | 66690 km |
| Totale lengte: | 699 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 177 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 220 cm |
| Modeljaar: | 2023 |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 2965 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- A.R. Camera
- Accu
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Ambiente verlichting
- Boiler
- Cruise Control
- Dakraam in cabine
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Luchtvering
- Motor airco
- Navigatie
- Omnistore luifel
- Openslaande ramen
- Radio
- Voortentlamp
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS VAN WAVE MAN 640 MEG Vansation kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS Van Wave VW 640 MEG Vansation
De Klerk Caravans B.V.Van € 117.798,- nu voor € 103.495,-...€ 99.950
