KNAUS Van Wave VW 640 MEG Vansation
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | Van Wave VW 640 MEG Vansation |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Kenteken: | RO-XX-62 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Totale lengte: | 699 cm |
| Binnenbreedte: | 205 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 177 PK |
| Vermogen in kW: | 130 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 220 cm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 283 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 3164 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Van € 117.798,- nu voor € 103.495,-
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- 100212 - Electrisch bedienbare opstap
- 101019-02 - Openslaand raam 70 x 40 cm, (achter links)
- 101820 - Ingelegde ramen SEITZ S7
- 102564 - Opbouwdeur KNAUS PREMIUM met de volgende extra's t.o.v. KNAUS KOMFORT deur: meervoudig afsluitbaar, verdekt scharniersysteem, openingsbegrenz
- 215240 - Licht & Assistent pakket 1
- 232769 - Toegestane maximum massa van 3.500 kg naar 4.000 kg
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS Van Wave VW 640 MEG Vansation kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS VAN WAVE MAN 640 MEG Vansation
De Klerk Caravans B.V.Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans...€ 73.000
