KNAUS Van TI VW 640 MEG Vansation PR
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | Van TI VW 640 MEG Vansation PR |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Totale lengte: | 689 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 177 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 220 cm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 282 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 3111 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Profiteer nu van de KNAUS PREMIUM WEKEN t/m 31 juli 2025!
Stap in de wereld van comfort en kwaliteit met onze KNAUS Volkswagen Crafter campers en krijg € 8.000 korting op de bruto adviesverkoopprijs.
Exclusieve actie: alleen geldig tot en met 31 juli 2025
€ 8.000 korting direct in mindering gebracht
Topsegment campers op betrouwbaar VW Crafter-chassis
- 100212 - Electrisch bedienbare opstap
- 101019-02 - Openslaand raam 70 x 40 cm, (achter links)
- 102514 - THULE LIFT V16, handmatig - fietsendrager voor 2 fietsen (achter): max. belastbaar tot 50 kg
- 102564 - Opbouwdeur KNAUS PREMIUM met de volgende extra's t.o.v. KNAUS KOMFORT deur: meervoudig afsluitbaar, verdekt scharniersysteem, openingsbegrenz
- 232769 - Toegestane maximum massa van 3.500 kg naar 4.000 kg
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS Van TI VW 640 MEG Vansation PR kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS VAN TI 550 MF VANSATION
De Klerk Caravans B.V.Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk...€ 89.950KNAUS Van Ti Plus 650 MEG Platinum S
De Klerk Caravans B.V.Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans...€ 73.032
