KNAUS Van Ti Plus 650 MEG Platinum S
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | Van Ti Plus 650 MEG Platinum S |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kilometerstand: | 66000 km |
| Kleur: | wit |
| Totale lengte: | 689 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 177 PK |
| Buitenbreedte: | 220 cm |
| Modeljaar: | 2023 |
| Stahoogte: | 205 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Leeg gewicht: | 3000 kg |
| Maximaal gewicht: | 500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- 101820 - Ingelegde ramen SEITZ S7
- 102514 - THULE LIFT V16, handmatig - fietsendrager voor 2 fietsen (achter): max. belastbaar tot 50 kg
- 200394 - Uitdraaisteunen achter
- 201074 - Voetmatten set in de cabine in KNAUS design
- 232769 - Toegestane maximum massa van 3.500 kg naar 4.000 kg
- 552688 - Extra opbergkasten achterin, links en rechts boven eenpersoonsbedden
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS Van Ti Plus 650 MEG Platinum S kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS Van TI VW 640 MEG Vansation PR
De Klerk Caravans B.V.Profiteer nu van de KNAUS PREMIUM WEKEN t/m 31 juli 2025!...€ 94.950KNAUS VAN TI 550 MF VANSATION
De Klerk Caravans B.V.Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk...€ 89.950
