KNAUS SUDWIND 500 FU CELEBRATION
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | SUDWIND 500 FU CELEBRATION |
| Bouwjaar: | 2011 |
| Indeling: | Rondzit met frans bed |
| Totale lengte: | 722 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2011 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1180 kg |
| Maximaal gewicht: | 1500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Geen omschrijving
- Accu
- Boiler 5L
- Caravan mover PowerXtreme
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Heki dakluik
- Hordeur
- Isabella voortent
- Omvormer
- Reservewiel
- Schokbrekers
- Stabilisatorkoppeling
- Thule Omnistore Dakluifel
- Toegangsdeur met raam
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SUDWIND 500 FU CELEBRATION kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SUDWIND 500 UF Black Selection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 36.120KNAUS SUDWIND 500 EU BlackSelection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 36.597KNAUS SUDWIND 500 EU 60 YEARS
De Klerk Caravans B.V.Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en...€ 32.500
