KNAUS SUDWIND 500 EU 60 YEARS
Verkocht| Merk: | KNAUS |
| Type: | SUDWIND 500 EU 60 YEARS |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Indeling: | Lengte bedden |
| Afm. slaapplaats 1: | 217 X 85 |
| Afm. slaapplaats 2: | 200 X 85 |
| Afm. slaapplaats 3: | 198 X 127/133 |
| Totale lengte: | 731 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 257 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1303 kg |
| Maximaal gewicht: | 1800 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1800 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 100612-04 - Serviceluik 100 x 40,5 cm, voorin links
- 150027 - Reservewielhouder in de gasflessenkast
- 1800 kg
- 450563 - Niveaumeter voor vers watertank
- 500657-01 - Luifel 405 x 250 cm – dakmontage
- 550279 - Elektrische vloer bijverwarming tot type 550
- 552188-04 - Bekledingsstof keuze: ACTIVE ROCK
- 552574 - EvoPore HRC matras incl. WaterGEL toplaag,
- Accu
- Aluminium velgen
- Boiler
- Caravan mover Enduro
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsenrek voorop
- Hefdak
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Omnistore luifel
- Res. wiel
- Reservewiel houder in dissel kast
- Rolbed
- Serviceluik
- Thule zijwanden
- Verzwaarde steunen
- Vloerverwarming
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SUDWIND 500 EU 60 YEARS kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SUDWIND 500 QDK BlackSelection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 36.931KNAUS SUDWIND 500 EU BlackSelection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 36.597
