DETHLEFFS Summer Edition 510 LE
Nieuw| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | Summer Edition 510 LE |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Aparte bedden |
| Totale lengte: | 762 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Limited edition: | Ja |
| Leeg gewicht: | 1200 kg |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1800 kg |
Highlights:
- Chique exterieur met zijwanden in lichtgrijs
- Voorbeeldige veiligheidsuitrusting met een kwaliteitschassis, schokdempers, stabilisatorkoppeling en zelfstellende remmen (AAA)
- Groot serviceluik
- Omvangrijke standaarduitrusting met o.a. aluminium velgen, buitengasaansluiting, stabiele uitdraaisteunen met Bigfoots, disselafdekking, extra laadvermogen , warmwatervoorziening en nog veel meer
- 137 liter koelkast inclusief 15 liter vriesvak
Basisprijs: € 30.790,- Prijs inclusief Achterraam en Vloerverwarming: € 32.328,-
Getoonde prijs van dit model is rijklaar en inclusief vermelde opties.
Inclusief: leges, nulbeurt en algehele controle van de nieuwe caravan in de werkplaats,
Schoonmaak, uitleg bij aflevering.
- Achterraam
- Aluminium velgen
- Bedombouw 2 pers.
- Boiler
- Buiten gasaansluiting
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Geremde as
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Spot 2x op rail
- Stabilisator
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
- Vloerverwarming
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS Summer Edition 510 LE kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS SUMMER EDITION 395 DB
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Dethleffs Summer Edition 395DB 2009. Compacte en zeer complete...€ 11.950DETHLEFFS Summer Edition 560 FMK
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.De Dethleffs 560 FMK Summer Edition 2026 is een riante gezinscaravan...€ 32.950DETHLEFFS Summer Edition 460 EL
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Summer Edition 460 EL 2026. Beplating grijs. 1700 kg as, Aluminium...€ 30.989
