DETHLEFFS CAMPER 500 TK
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | CAMPER 500 TK |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Totale lengte: | 724 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 6 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2013 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1160 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
Zeer goed onderhouden Dethleffs Camper 500 TK met 3 stapelbed en vast bed. Voorzien van een voortent, Luifel, Mover en Fietsenrek voor en achter.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Boiler
- Buitenlamp
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsdrager achter
- Fietsenrek voorop
- Geremde as
- Groot dakluik helder
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast
- Lattenbodem
- Luifel
- Mover
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Spot 2x op rail
- Stabilisator
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
- Voortent
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS CAMPER 500 TK kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
