DETHLEFFS CAMPER 460 DB
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | CAMPER 460 DB |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kenteken: | WR-VL-92 |
| Afm. slaapplaats 1: | 203 X 135 |
| Totale lengte: | 685 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 950 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2005 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 258 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 960 kg |
| Laadvermogen: | 340 kg |
| Maximaal gewicht: | 1300 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1300 kg |
De Dethleffs Camper 460DB (2005) is een hele mooie, zeer goed onderhouden 4 pers.caravan met vast bed en rondzit. Verder is de caravan voorzien van diverse extra's w.o. een voortent met luifel, mover en fietsendrager.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Boiler
- Buitenlamp
- Caravan mover
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsenrek voorop
- Heki met verlichting
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Kluisje
- Koelkast
- Koudschuim matras
- Lattenbodem
- Luifel met zijwanden
- Mover
- Reservewiel
- Serviceluik
- Stabilisator
- Tapijt
- Verswatertank
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS CAMPER 460 DB kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS CAMPER 460 EL
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 28.250DETHLEFFS Camper 460 EL
De Jong Kampeer & RecreatieNet binnen bij DE JONG Kampeer & Recreatie:...€ 29.250
