DETHLEFFS CAMPER 440 DB
Occasion| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | CAMPER 440 DB |
| Bouwjaar: | 2000 |
| Kenteken: | WX-06-TZ |
| Afm. slaapplaats 1: | 140 X 200 |
| Totale lengte: | 620 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 925 cm |
| Modeljaar: | 2000 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 254 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 900 kg |
| Laadvermogen: | 300 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1200 kg |
De Dethleffs Camper 440 DB (2000) is een lichtgewicht caravan met een vast dwarsbed met opbergruimte (via serviceluik bereikbaar) en een grote treinzit.
De caravan is extra voorzien van , fietsenrek achter, en een voortent+ luifel.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Buitenlamp
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsdrager achter
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast 86 ltr 9 ltr vriesv.
- Reservewiel
- Serviceluik
- Stabilisator
- Voorraam
- Voortent
- Voortent luifel
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS CAMPER 440 DB kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
