DETHLEFFS C'Joy Active 480 QLK
Nieuw| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | C'Joy Active 480 QLK |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kleur: | Belu |
| Afm. slaapplaats 1: | 190 X 150 |
| Afm. slaapplaats 2: | 190 X 70 |
| Afm. slaapplaats 3: | 190 X 70 |
| Totale lengte: | 714 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 1008 cm |
| Buitenbreedte: | 213 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 198 cm |
| Totale hoogte: | 265 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1000 kg |
| Laadvermogen: | 500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
Dethleffs C’Joy 480 QLK (2026) is een lichtgewicht 5 persoons caravan met stapelbed, en vele optie's w.o. as tot 1500kg, serviceluik, voorraam, hordeur, boiler, USB stopcontact.
Bovenstaande prijs is standaard exclusief opties en aanbiedingen.
Inclusief: leges, nulbeurt en algehele controle van de nieuwe caravan in de werkplaats,
Schoonmaak, uitleg bij aflevering.
In de advertentie tekst ziet u extra opties en aanbiedingen.
- Aslast verhoging
- Boiler
- Buitenlamp
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- GFK hagelbestendigdak
- Heki dakluik
- Heki met verlichting
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Koudschuim matras
- Lattenbodem met gasdempers.
- Plissé verblinding en horren
- Ringverwarming
- Serviceluik
- Stabilisator
- Stapelbed
- USB stopcontact
- Vaste watertank
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS C'Joy Active 480 QLK kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS C'Joy 410 QL
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Lichtgewicht Dethleffs C'Joy 410 QL. Warme moderne uitstraling....€ 17.950DETHLEFFS C-Joy 460 LE Active
De Klerk Caravans B.V.OPEN ZONDAG 3 MEI – U bent van harte welkom!...€ 22.489DETHLEFFS C'Joy Active 460 LE
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Model 2026 C'Joy Active 460 LE. Lichtgewicht caravan met 2 enkele...€ 22.490
