DETHLEFFS C-Joy 480 QLK Active
Nieuw| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | C-Joy 480 QLK Active |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Totale lengte: | 714 cm |
| Buitenbreedte: | 213 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1053 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod nieuwe caravans van gerenommeerde merken. Als familiebedrijf staan wij al jaren bekend om onze persoonlijke benadering, eerlijk advies en uitstekende service.
Wij nemen de tijd om samen met u de caravan te vinden die perfect past bij uw wensen en manier van reizen.
________________________________________
Wat u van ons mag verwachten:
• Fabrieksgarantie voor maximale zekerheid
• Persoonlijke aflevering met uitgebreide uitleg
• Deskundig en eerlijk advies
• Begeleiding bij verzekering en accessoires
Bij ons koopt u niet alleen een caravan, maar begint uw vakantie al in de showroom.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 15500 Active pakket 480 QLK
- Bekleding Belu
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS C-Joy 480 QLK Active kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante DETHLEFFS occasions:
DETHLEFFS C-Joy 460 LE Active
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 22.489DETHLEFFS C'Joy 410 QL
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.Lichtgewicht Dethleffs C'Joy 410 QL. Warme moderne uitstraling....€ 17.950
