DETHLEFFS 460 EL Summer Edition
Nieuw| Merk: | DETHLEFFS |
| Type: | 460 EL Summer Edition |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Lengte bedden |
| Totale lengte: | 692 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 256 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1269 kg |
| Laadvermogen: | 431 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1700 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod nieuwe caravans van gerenommeerde merken. Als familiebedrijf staan wij al jaren bekend om onze persoonlijke benadering, eerlijk advies en uitstekende service.
Wij nemen de tijd om samen met u de caravan te vinden die perfect past bij uw wensen en manier van reizen.
________________________________________
Actie Modeljaar 2026
Profiteer nu van aantrekkelijke extra’s op nieuwe caravans:
• Volautomaat mover voor € 1.247,50 (normaal € 2.595)
• Fietsenrek voor € 260,- (normaal € 520)
• Thule luifel 355 cm voor € 750,- (normaal € 1.500)
Voorwaarden van toepassing (uitgezonderd van acties: Dethleffs TAB en tandemassers).
________________________________________
Wat u van ons mag verwachten:
• Fabrieksgarantie voor maximale zekerheid
• Persoonlijke aflevering met uitgebreide uitleg
• Deskundig en eerlijk advies
• Begeleiding bij verzekering en accessoires
Bij ons koopt u niet alleen een caravan, maar begint uw vakantie al in de showroom.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 8145 Airco dak montage af fabriek
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze DETHLEFFS 460 EL Summer Edition kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
