WEINSBERG CARATOUR 600 ME
Occasion| Merk: | WEINSBERG |
| Type: | CARATOUR 600 ME |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Kilometerstand: | 49080 km |
| Totale lengte: | 599 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 130 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 205 cm |
| Modeljaar: | 2020 |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | HANDGESCHAKELD |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 2740 kg |
| Maximaal gewicht: | 3300 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3300 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Te Koop: CaraBus 600 ME
* Fietsendrager achterzijde
* Luifel
* Elektrische opstap
- Accu
- Achteruitrij camera
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Bearlock
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Cruise Control
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Omnistore luifel
- Res. wiel
- Res. wieloph.
- Ringverwarming
- Vaste watertank
- Zonnepaneel
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze WEINSBERG CARATOUR 600 ME kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
