WEINSBERG CaraSuite 650 MEG SPICY / Grat
Nieuw| Merk: | WEINSBERG |
| Type: | CaraSuite 650 MEG SPICY / Grat |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Garantie: | 24 MAANDEN FABRIEKS |
| Totale lengte: | 699 cm |
| Binnenbreedte: | 218 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 215 cm |
| Totale hoogte: | 294 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 3056 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Verwacht in Mei
Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom helpen wij u graag op weg.
Als familiebedrijf combineren wij vakkennis met persoonlijke aandacht. Wij denken met u mee en zorgen ervoor dat u goed voorbereid en met vertrouwen op reis gaat.
________________________________________
Tijdelijke Actie – Modeljaar 2026
Profiteer nu van een aantrekkelijke actie op nieuwe en te bestellen campers en buscampers:
Gratis automaat t.w.v. € 4.769,-*
(*Niet geldig op de Spicy & Black Edition modellen.)
________________________________________
Zekerheidspakket + Gratis Stalling
Bij aankoop profiteert u van ons uitgebreide zekerheidspakket:
• Gratis stalling tot het einde van het jaar – Veilig en direct geregeld
• Stallingsgarantie – Altijd verzekerd van een vaste plek
• Fabrieksgarantie – Maximale zekerheid bij uw aankoop
• Persoonlijke aflevering – Uitgebreide instructie en advies op maat
• Expert advies – Hulp bij verzekering en onderhoud
• Schorsingsadvies – Bespaar slim op uw vaste lasten
________________________________________
Bespaar op uw maandlasten
Wilt u uw maandelijkse kosten verlagen? Wij adviseren u graag over het schorsen van uw camper.
Wanneer uw camper in onze stalling staat, kunt u de wegenbelasting en APK-plicht tijdelijk stopzetten. Zo bespaart u al snel honderden euro’s, terwijl uw camper veilig bij ons binnenstaat.
________________________________________
Wij zorgen ervoor dat u zorgeloos kunt genieten van elke kilometer.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
STALLING
Op zoek naar veilige stalling voor uw camper of caravan?
De stallingen in Nederland zitten bomvol, maar bij De Klerk Campers en Caravans hebben wij de oplossing! Wanneer u bij ons een camper of caravan aanschaft, bieden wij een veilige en droge stalling aan. Zo weet u zeker dat uw voertuig altijd beschermd is en klaar staat voor uw volgende avontuur.
Ontdek ons aanbod en profiteer van deze unieke service!
(vol=vol)
CONTACT
Heeft u vragen over een specifiek model of wilt u gewoon even langskomen? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons toegewijde team staat voor u klaar. Bel ons op 0252-515238 of stuur een mail aan:
VOORRAAD
Caravans nieuw: https://deklerkcaravans.nl/caravans/nieuwe-caravans-op-voorraad/
Caravans gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/caravans/occasions/
Campers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/nieuwe-campers-op-voorraad/
Campers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/occasion-campers/
Buscampers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/nieuwe-buscampers-op-voorraad/
Buscampers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/occasion-buscampers/
MAIL
Caravans: [email protected].
Campers of buscampers: [email protected].
- 552574 - EvoPore HRC matras incl. WaterGEL toplaag, alleen vaste bedden
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze WEINSBERG CaraSuite 650 MEG SPICY / Grat kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante WEINSBERG occasions:
WEINSBERG CaraSuite 650 MEG / Gratis Aut
De Klerk Caravans B.V.Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk...€ 96.647
