WEINSBERG CaraHome 650 MEG
Nieuw| Merk: | WEINSBERG |
| Type: | CaraHome 650 MEG |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Garantie: | 24 MAANDEN FABRIEKS |
| Totale lengte: | 699 cm |
| Binnenbreedte: | 216 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 5 |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 200 cm |
| Totale hoogte: | 320 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 3064 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom helpen wij u graag op weg.
Als familiebedrijf combineren wij vakkennis met persoonlijke aandacht. Wij denken met u mee en zorgen ervoor dat u goed voorbereid en met vertrouwen op reis gaat.
________________________________________
Zorgeloos-op-reis pakket.
Een nieuwe camper kopen is een grote stap. Daarom denken wij graag met u mee. Bij aankoop van een camper of buscamper profiteert u nu van de volgende extra’s:
- Geen stallingszorgen: gratis buitenstalling t/m eind dit jaar.
- Lange termijn zekerheid: 5 jaar lang gratis vochtinspecties uitgevoerd door onze werkplaats.
- Vertrouwd op pad: Volledige fabrieksgarantie en advies op maat.
- Direct genieten: Uw nieuwe camper is binnen 3 weken rijklaar.
________________________________________
Bespaar op uw maandlasten
Wilt u uw maandelijkse kosten verlagen? Wij adviseren u graag over het schorsen van uw camper.
Wanneer uw camper in onze stalling staat, kunt u de wegenbelasting en APK-plicht tijdelijk stopzetten. Zo bespaart u al snel honderden euro’s, terwijl uw camper veilig bij ons binnenstaat.
________________________________________
Wij zorgen ervoor dat u zorgeloos kunt genieten van elke kilometer.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 100212 - Electrisch bedienbare opstap
- 100496-01 - Alkoof raam links
- 100526-15 - Garagedeur 80 x 110 cm, links
- 101019-02 - Openslaand raam 70 x 40 cm, (achter links)
- 102564 - Opbouwdeur WEINSBERG PREMIUM met de volgende extra's t.o.v. WEINSBERG KOMFORT deur: meervoudig afsluitbaar, verdekt scharniersysteem, opening
- 200394 - Uitdraaisteunen achter
- 201781-01 - Toegestane maximum massa van 3.500 kg naar 3.650 kg
- 204383 - 8 traps automatische versnellingsbak
- 210006 - Media pakket
- 210030 - Styling pakket I
- 243148 - WEINSBERG Smart pakket I
- 400541 - Opklapbare werkblad verlenging in de keuken
- 451714 - Doucheruimte de luxe met kunststof bekleding en douchedeur
- 502318 - Luifel 455 x 250 cm, wit
- 550491 - Alkoofverwarming
- 550625 - Alkoofbed, klapbaar
- 551796 - Beduitbreiding naar groot ligvlak
- 552335-13 - Bekledingsstof keuze: DUSK
- 552574 - EvoPore HRC matras incl. WaterGEL toplaag, alleen vaste bedden
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze WEINSBERG CaraHome 650 MEG kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante WEINSBERG occasions:
WEINSBERG CaraHome 650 DG / Gratis Stall
De Klerk Caravans B.V.Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans...€ 65.950WEINSBERG CaraHome 650 DG
De Klerk Caravans B.V.Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk...€ 96.950
