WEINSBERG CaraHome 650 DG Gratis Stallin
Nieuw| Merk: | WEINSBERG |
| Type: | CaraHome 650 DG Gratis Stallin |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kilometerstand: | 60313 km |
| Kleur: | wit |
| Totale lengte: | 699 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 160 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 6 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2023 |
| Stahoogte: | 200 cm |
| Totale hoogte: | 320 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | HANDGESCHAKELD |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 3108 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
2e PAASDAG GEOPEND
Wij openen onze deuren van 11:00 tot 16:00 uur! Of je nu droomt van een nieuwe caravan, een luxe camper zoekt of gewoon wat inspiratie wilt opdoen voor je volgende vakantie: de koffie staat klaar.
+ Wanneer: Tweede Paasdag
+ Tijd: 11:00 – 16:00 uur
+ Locatie: Haarlemmerstraat 1-B, Hillegom
Het kampeerseizoen staat voor de deur en wij vieren dat groots! Tot en met 13 april profiteer je bij ons van de Voorjaars-Voordeel-Weken.
Zekerheidspakket + Gratis stalling (geldig op campers & buscamper)
+ Tot het einde van het jaar Gratis Stalling: Veilig, en direct geregeld.
+ Stallingsgarantie: Altijd een vaste plek voor uw camper.
+ Fabrieksgarantie: Maximale zekerheid bij uw aankoop.
+ Persoonlijke Aflevering: Uitgebreide instructies en advies op maat.
+ Expert Advies: Hulp bij verzekeringen en technisch onderhoud.
+ Schorsing: Bespaar slim met stalling & schorsing
Wilt u uw maandlasten verlagen? Wij adviseren u graag over het schorsen van uw camper. Wanneer u uw camper in onze stalling plaatst, kunt u de wegenbelasting en APK-plicht tijdelijk stopzetten. Zo bespaart u honderden euro’s terwijl uw camper veilig bij ons binnenstaat.
STALLING
Op zoek naar veilige stalling voor uw camper of caravan?
De stallingen in Nederland zitten bomvol, maar bij De Klerk Campers en Caravans hebben wij de oplossing! Wanneer u bij ons een camper of caravan aanschaft, bieden wij een veilige en droge stalling aan. Zo weet u zeker dat uw voertuig altijd beschermd is en klaar staat voor uw volgende avontuur.
Ontdek ons aanbod en profiteer van deze unieke service!
(vol=vol)
CONTACT
Heeft u vragen over een specifiek model of wilt u gewoon even langskomen? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons toegewijde team staat voor u klaar. Bel ons op 0252-515238 of stuur een mail aan:
VOORRAAD
Caravans nieuw: https://deklerkcaravans.nl/caravans/nieuwe-caravans-op-voorraad/
Caravans gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/caravans/occasions/
Campers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/nieuwe-campers-op-voorraad/
Campers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/occasion-campers/
Buscampers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/nieuwe-buscampers-op-voorraad/
Buscampers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/occasion-buscampers/
MAIL
Caravans: [email protected].
Campers of buscampers: [email protected].
- 100496-01 - Alkoof raam links
- 101019-01 - Openslaand raam 90 x 52 cm (achter links)
- 102564 - Opbouwdeur WEINSBERG PREMIUM met de volgende extra's t.o.v. WEINSBERG KOMFORT deur: meervoudig afsluitbaar, verdekt scharniersysteem, opening
- 201043 - Reservewiel
- 201074 - Voetmatten set in de cabine in WEINSBERG design
- 201686 - Airconditioning cabine, automatisch, (meerprijs t.o.v. airconditioning handmatig)
- 201869-02 - Toegestane maximum massa van 4.000 kg naar 4.400 kg
- 203006 - "Fiat Ducato 4.000 kg; 2,3 l 160 Multijet met Start-Stop-System incl. slimme dynamo; voorwielaandrijving, Euro 6d-Temp (118 kW/160 pk)"
- 210013 - FIAT pakket – WEINSBERG
- 210051 - Styling pakket Black
- 230036 - Verhuurpakket Weinsberg ''De Luxe''
- 243148 - WEINSBERG Smart pakket I
- 251949-02 - USB stopcontact voorin (1 stuk)
- 301057 - Afstandbediening voor DuoC (Eis Ex geïntegreerd)
- 452301 - 4 extra kledinghaken in badruimte
- 550491 - Alkoofverwarming
- 552335-13 - Bekledingsstof keuze: DUSK
- Accu
- Achteruitrij camera
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Boiler
- Cruise Control
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Koelkast 189 ltr
- Maxi Chassis Ducato
- Motor airco
- Navigatie
- Omnistore luifel
- Openslaande ramen
- Res. wiel
- Vaste watertank
- Voortentlamp
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze WEINSBERG CaraHome 650 DG Gratis Stallin kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante WEINSBERG occasions:
WEINSBERG CaraHome 650 MEG / Gratis Auto
De Klerk Caravans B.V.2e PAASDAG GEOPEND...€ 98.092WEINSBERG CaraHome 650 DG / Gratis Autom
De Klerk Caravans B.V.2e PAASDAG GEOPEND...€ 99.794
