WEINSBERG CaraCore 650 MEG / Gratis Stal
Nieuw| Merk: | WEINSBERG |
| Type: | CaraCore 650 MEG / Gratis Stal |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Kilometerstand: | 69766 km |
| Kleur: | wit |
| Totale lengte: | 699 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Binnenlengte: | 216 cm |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2022 |
| Totale hoogte: | 310 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Leeg gewicht: | 3100 kg |
| Laadvermogen: | 400 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
- A.R. Camera
- Accu
- Achteruitrij camera
- Airbag
- Airbag passagier
- Airco
- Aluminium velgen
- Banden goed
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Cruise Control
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Gastenbed dwars
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Koelkast 189 ltr
- Luifel
- Mattenset
- Motor airco
- Navigatie
- Omnistore luifel
- Omvormer
- Openslaande ramen
- Radio
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Serviceluik extra
- Trekhaak
- Vaste watertank
- Voorraam
- Voortentlamp
- Vuilwatertank
- Zonnepaneel
- campingstoelen en stroomkabel
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze WEINSBERG CaraCore 650 MEG / Gratis Stal kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante WEINSBERG occasions:
WEINSBERG CaraCore 650 MEG
De Klerk Caravans B.V.Van € 118.334,- nu voor € 108.950,-...€ 106.950
