WEINSBERG CaraBus Ford 600 MQ
Nieuw| Merk: | WEINSBERG |
| Type: | CaraBus Ford 600 MQ |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Kenteken: | GX-F4-3B |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Garantie: | 24 MAANDEN FABRIEKS |
| Totale lengte: | 599 cm |
| Binnenbreedte: | 187 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 130 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 210 cm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Stahoogte: | 205 cm |
| Totale hoogte: | 274 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 2935 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
U bent van harte welkom om al onze campers en caravans te bekijken en uw vragen te stellen aan onze experts. Kom gezellig langs!
Het kampeerseizoen staat voor de deur en wij vieren dat groots! Tot en met 4 mei profiteer je bij ons van de Voorjaars-Voordeel-Weken.
Waarom nu toeslaan?
• Maximale Korting: De scherpste actieprijzen op onze gehele voorraad.
• Direct Leverbaar: Geen wachtlijsten. Vandaag beslissen = deze lente nog op vakantie!
• Grote Voorraad: Ruime keuze uit luxe, compacte en familiemodellen in onze showroom.
- 100750-01 - Dakraam (hef-kiep) 70 x 50 cm met insectenhor en verduistering, (voor)
- 101981-01 - Openslaand raam insectenhor en verduistering)
- 102064 - Hordeur
- 104103 - Verbreding voertuig links achter
- 193977 - FORD Lichtmetalen velgen voor standaard banden
- 194088 - 6-Gang-Automatikgetriebe
- 194209 - Chassis in special paint: Grey Matter
- 214138 - Voltage pakket
- 214142 - Weinsberg Smart Paket Ford Camper Van
- 214148 - Functiepakket FORD
- 251948 - Kabelvoorbereiding voor zonnepaneel- en satellietinstallatie
- 280020 - Camper Premium Paket Ford
- 280055 - Media pakket
- 501646-02 - Luifel 350 x 250 cm, antraciet
- 552335-15 - Bekledingsstof keuze: ALU
- Accu
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Hordeur
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze WEINSBERG CaraBus Ford 600 MQ kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
