WEINSBERG CaraBus 600 ME Edition Fire
Nieuw| Merk: | WEINSBERG |
| Type: | CaraBus 600 ME Edition Fire |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Garantie: | 24 MAANDEN FABRIEKS |
| Totale lengte: | 599 cm |
| Binnenbreedte: | 187 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 205 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Totale hoogte: | 278 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 3087 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom helpen wij u graag op weg.
Als familiebedrijf combineren wij vakkennis met persoonlijke aandacht. Wij denken met u mee en zorgen ervoor dat u goed voorbereid en met vertrouwen op reis gaat.
________________________________________
Zorgeloos-op-reis pakket.
Een nieuwe camper kopen is een grote stap. Daarom denken wij graag met u mee. Bij aankoop van een camper of buscamper profiteert u nu van de volgende extra’s:
- Geen stallingszorgen: gratis buitenstalling t/m eind dit jaar.
- Lange termijn zekerheid: 5 jaar lang gratis vochtinspecties uitgevoerd door onze werkplaats.
- Vertrouwd op pad: Volledige fabrieksgarantie en advies op maat.
- Direct genieten: Uw nieuwe camper is binnen 3 weken rijklaar.
________________________________________
Bespaar op uw maandlasten
Wilt u uw maandelijkse kosten verlagen? Wij adviseren u graag over het schorsen van uw camper.
Wanneer uw camper in onze stalling staat, kunt u de wegenbelasting en APK-plicht tijdelijk stopzetten. Zo bespaart u al snel honderden euro’s, terwijl uw camper veilig bij ons binnenstaat.
________________________________________
Wij zorgen ervoor dat u zorgeloos kunt genieten van elke kilometer.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 100750-01 - Dakraam (hef-kiep) 70 x 50 cm met insectenhor en verduistering, (voor)
- 101981-01 - Openslaand raam insectenhor en verduistering)
- 101981-02 - Openslaand raam, achter links (met insectenhor en verduistering)
- 103745 - Soft close voor schuifdeur (elektrische sluithulp)
- 104117 - WEINSBERG Hefdak komfort Lava Grau
- 200178-01 - Mistschijnwerpers met bochtverlichting
- 201519 - Stuur en versnellingspook met leder bekleed
- 201788 - Voorbumper voertuig kleur gelakt
- 203720 - Spoiler lippen (skid-plate)
- 203730 - Dashboard met techno design (alu)
- 203794-02 - Chassis in speciale lak: Lanzarote Grey
- 204383 - 8 traps automatische versnellingsbak
- 254635 - Radio met DAB+, All-in One navigatiesysteem en campingsoftware, zonder CD/DVD speler, incl. DAB+ / FM antenne. Incl. 3 jaar kaartupdates
- 450740 - Geïsoleerde kap afvalwatertank, verwarmd
- 552247 - ISO-Fix systeem voor twee kinderzitjes
- 552348 - Zitbank uittrekbaar
- 552574 - EvoPore HRC matras incl. WaterGEL toplaag, alleen vaste bedden
- 552696 - Tafelvoet verlenging
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze WEINSBERG CaraBus 600 ME Edition Fire kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
