VOLKSWAGEN Transporter Woodpecker T6.1 T
Occasion| Merk: | VOLKSWAGEN |
| Type: | Transporter Woodpecker T6.1 T |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kilometerstand: | 147143 km |
| Kleur: | Groen |
| Afm. slaapplaats 1: | 200X120 |
| Afm. slaapplaats 2: | 210X115 |
| Totale lengte: | 499 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 90 PK |
| Vermogen in kW: | 66 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Modeljaar: | 2021 |
| Totale hoogte: | 199 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | HANDGESCHAKELD |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 1983 kg |
| Maximaal gewicht: | 2800 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
LET OP: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.dejongrecreatie.nl is altijd actueel. Andere sites helaas niet altijd. Kijk daarom ook altijd op www.dejongrecreatie.nl.
2e Paasdag 6 April OPEN 11.00 - 17.00 UUR.
Onze Showroom, Kampeer- & Outdoorwinkel is EXTRA OPEN van 11.00 – 17.00 uur. Heeft u interesse in een nieuwe caravan, camper, voortent of luifel, of wilt u een caravan of camper huren? Kom dan naar onze ruime Showroom. Onze verkoopadviseurs staan voor u klaar!
Op zoek naar kampeerspullen of outdoorartikelen om lekker te wandelen en/of er op uit te gaan? Onze specialisten helpen u graag met het vinden van de juiste schoenen, kleding en andere outdoor- en kampeerbenodigdheden.
Let op: Het Technocenter is op zon- en feestdagen gesloten.
Alle informatie op de website van DE JONG Kampeer & Recreatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Voor mogelijke onjuistheid en/of onvolledigheid van de hierin verstrekte informatie kan DE JONG geen aansprakelijkheid aanvaarden, evenmin kunnen aan de inhoud van de website rechten worden ontleend. Er kunnen dus geen rechten worden ontleend aan eventuele foutieve/niet-actuele informatie, afbeeldingen, adviesprijzen, etc.
- Airco motoraangedreven
- Cruisecontrol.
- Euro 6 milieu klasse
- Gascomfort
- Hefdak met gasveren
- Hordeur schuifdeur
- Koelkast.
- Lichtmetalen velgen
- Luifel in Box
- Multimedia app. + CarPlay/Android auto en Achteruitrijcamera
- Parkeer Sensoren
- Trekhaak.
- Voorstoelen draaibaar
De Jong Kampeer & Recreatie
Wilt u deze VOLKSWAGEN Transporter Woodpecker T6.1 T kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Jong Kampeer & Recreatie.
