TABBERT Senara 460 DMK
Nieuw| Merk: | TABBERT |
| Type: | Senara 460 DMK |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Indeling: | Kinderkamer |
| Totale lengte: | 697 cm |
| Binnenbreedte: | 216 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 945 cm |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 260 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1306 kg |
| Maximaal gewicht: | 1800 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1800 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Van € 32.061,- nu voor € 27.500,-
Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod nieuwe caravans van gerenommeerde merken. Als familiebedrijf staan wij al jaren bekend om onze persoonlijke benadering, eerlijk advies en uitstekende service.
Wij nemen de tijd om samen met u de caravan te vinden die perfect past bij uw wensen en manier van reizen.
________________________________________
Wat u van ons mag verwachten:
• Fabrieksgarantie voor maximale zekerheid
• Persoonlijke aflevering met uitgebreide uitleg
• Deskundig en eerlijk advies
• Begeleiding bij verzekering en accessoires
Bij ons koopt u niet alleen een caravan, maar begint uw vakantie al in de showroom.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 150027 - Reservewielhouder in de gasflessenkast
- 150140 - TABBERT pluspakket NL
- 150840 - AL-KO Big Foot
- 500655 - Luifel 355 x 250 cm – dakmontage incl. montage kit, wit
- 551968 - Luxe bedconstructie met compenserende bekleding (voor salonzitgroep of dinette)
- Bekleding Silky Leaf
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze TABBERT Senara 460 DMK kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
