TABBERT PUCCINI 685 DF
Nieuw| Merk: | TABBERT |
| Type: | PUCCINI 685 DF |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kenteken: | RO-CY-10 |
| Indeling: | Rondzit met queensbed |
| Totale lengte: | 945 cm |
| Buitenbreedte: | 250 cm |
| Modeljaar: | 2021 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 2070 kg |
| Maximaal gewicht: | 2500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 2500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
OPTIES
De Tabbert Puccini heeft de volgende extra opties:
+ 100612 - Serviceluik, extra
+ 150083 - Premium-interieur-pakket I
+ 150111 - Gewichtsverhoging cat. 1
+ 451443 - City wateraansluiting
+ 551702 - 6 extra LED dakspots, slaapruimte
+ 150081 - Premium-exterieur-pakket (tandemlasser)
+ 150087 - Design-exterieur-pakket
+ 400622 - Afzuigkap
+ 451777 - Houten vloerrooster voor douchebak
+ 552275 - Airconditioning Truma Aventa Comfort
+ -bekleding Leer BRUIN
- 100612 - Serviceluik, extra
- 150081 - Premium-exterieur-pakket (tandemasser)
- 150083 - Premium-interieur-pakket I
- 150087 - Design-exterieur-pakket
- 150111 - Gewichtsverhoging cat. 1
- 400622 - Afzuigkap
- 451443 - City wateraansluiting
- 451777 - Houten vloerrooster voor douchebak
- 551702 - 6 extra LED dakspots, slaapruimte
- 552275 - Airconditioning Truma Aventa Comfort
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Heki dakluik
- Hordeur
- Ringverwarming
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
- Vloerverwarming
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze TABBERT PUCCINI 685 DF kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
