TABBERT PUCCINI 655 TD
Occasion| Merk: | TABBERT |
| Type: | PUCCINI 655 TD |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Kenteken: | 36-WL-VG |
| Indeling: | Rondzit met frans bed |
| Totale lengte: | 862 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 250 cm |
| Modeljaar: | 2015 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1770 kg |
| Maximaal gewicht: | 2000 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 2000 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- Airco
- Boiler
- Cassette Toilet
- GFK dak
- Koelkast
- Magnetron
- Ringverwarming
- Vloerverwarming
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze TABBERT PUCCINI 655 TD kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
