TABBERT DA VINCI 450 TD
Occasion| Merk: | TABBERT |
| Type: | DA VINCI 450 TD |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kenteken: | WR-HJ-50 |
| Indeling: | Rondzit met frans bed |
| Totale lengte: | 657 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2005 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1110 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1300 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsenrek voorop
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Res. wiel
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
- Voortent
- Voortentlamp
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze TABBERT DA VINCI 450 TD kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante TABBERT occasions:
TABBERT DA VINCI 560 HTD
De Klerk Caravans B.V.Van € 43.032,- nu voor € 37.500,-...€ 37.500
