TABBERT Cazadora 700 KD
Nieuw| Merk: | TABBERT |
| Type: | Cazadora 700 KD |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Kinderkamer |
| Totale lengte: | 949 cm |
| Binnenbreedte: | 234 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 7 |
| Omloopmaat: | 1222 cm |
| Buitenbreedte: | 250 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 271 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1984 kg |
| Maximaal gewicht: | 2760 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 2760 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
STALLING
Op zoek naar veilige stalling voor uw camper of caravan?
De stallingen in Nederland zitten bomvol, maar bij De Klerk Campers en Caravans hebben wij de oplossing! Wanneer u bij ons een camper of caravan aanschaft, bieden wij een veilige en droge stalling aan. Zo weet u zeker dat uw voertuig altijd beschermd is en klaar staat voor uw volgende avontuur.
Ontdek ons aanbod en profiteer van deze unieke service!
(vol=vol)
CONTACT
Heeft u vragen over een specifiek model of wilt u gewoon even langskomen? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons toegewijde team staat voor u klaar. Bel ons op 0252-515238 of stuur een mail aan:
VOORRAAD
Caravans nieuw: https://deklerkcaravans.nl/caravans/nieuwe-caravans-op-voorraad/
Caravans gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/caravans/occasions/
Campers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/nieuwe-campers-op-voorraad/
Campers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/occasion-campers/
Buscampers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/nieuwe-buscampers-op-voorraad/
Buscampers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/occasion-buscampers/
MAIL
Caravans: [email protected].
Campers of buscampers: [email protected].
- 100570 - Disselafdekking
- 100612-22 - Serviceluik 100 x 40,5 cm, achterin links
- 100750-01 - Dakraam (hef-kiep) 70 x 50 cm met insectenhor en verduistering, (voor)
- 100832 - Hordeur
- 150088 - Design exterieur-pakket CAZDORA
- 150110 - Lichtmetalen velgen (tandemasser)
- 150112-27 - Toegestane maximum massa naar 2.760 kg (2.760 kg chassis)
- 351389 - Elektrische vloer bijverwarming vanaf type 560
- 450563 - Niveaumeter voor vers watertank
- 552275 - Airconditioning TRUMA Aventa Comfort
- 552613 - Active Silver Star
- 552692 - TABBERT comfort slaapsysteem met WaterGEL matras
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze TABBERT Cazadora 700 KD kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
