TAB 320 RS
Nieuw
€ 19.093,-
| Merk: | TAB |
| Type: | 320 RS |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Rondzit met eindkeuken |
| Totale lengte: | 517 cm |
| Binnenbreedte: | 180 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 201 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 182 cm |
| Totale hoogte: | 244 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 691 kg |
| Maximaal gewicht: | 850 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 850 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Geen omschrijving
- 100832 - Hordeur
- 102435-01 - Serviceluik 34,9 x 29,6 cm,
- 150111-01 - Toegestane maximum massa naar 850 kg (850 kg chassis)
- 150267 - Stabilisator veiligheids koppeling
- 401939 - Koelkast 60 liter incl. vriesvak
- 451465 - Beklede hocker - voorbereiding voor Porta Potti Qube 335
- 551462 - Verduisteringsrollo's en insectenhorren aan de ramen
- 552188-04 - Bekledingsstof keuze: ACTIVE ROCK
De Klerk Caravans B.V.
Haarlemmerstraat 1- B
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze TAB 320 RS kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
