LMC Musica 470 E
Occasion| Merk: | LMC |
| Type: | Musica 470 E |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Afm. slaapplaats 1: | 202 X 90 |
| Afm. slaapplaats 2: | 202 X 90 |
| Totale lengte: | 693 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Omloopmaat: | 965 cm |
| Buitenbreedte: | 233 cm |
| Modeljaar: | 2013 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 262 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1254 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
De LMC Munsterland Musica 470E uit 2013 met 2 enkele bedden is voorzien van een hagelbestendig GFK dak, grote dakramen en een ruimtelijk interieur. Verder heeft deze caravan een mover, fietsendrager voor, Unico Verona voortent en een ruime standaard zit.
Bovag Garantie vanaf € 3500.- mogelijk.
Prijs is meeneem prijs zonder garantie.
Op naam stellen kenteken/vrijwaren.
Afleverpakket incl. 1 jaar Bovag garantie en Bovag inspectie rapport € 395.-
Caravan buitenzijde gereinigd.
Uitleg en demonstratie bij aflevering.
- Accu
- Afzuigkap
- Aluminium velgen
- Boiler
- Buitenlamp
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Disselafdekking
- Fietsenrek voorop
- GFK hagelbestendigdak
- Gladde beplating
- Groot dakluik met hor en verduistering
- Hordeur
- Kachel + ringleiding
- Koelkast
- Koudschuim matras
- Lattenbodem
- Mover
- Omvormer
- Reservewiel
- Serviceluik
- Stabilisator
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
- Voortent
Caravanbedrijf A. de Vries B.V.
1704 RD Heerhugowaard
www.devriescaravans.nl
072-5717762
072-5744162
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze LMC Musica 470 E kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met Caravanbedrijf A. de Vries B.V..
