KNAUS VAN TI 650 MEG Vansation
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | VAN TI 650 MEG Vansation |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kenteken: | L0-77-JG |
| Kilometerstand: | 56992 km |
| Totale lengte: | 698 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 1840 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 3 |
| Buitenbreedte: | 220 cm |
| Modeljaar: | 2021 |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Leeg gewicht: | 2690 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Geen omschrijving
- 100L verswatertank
- 4 Gordelplaatsen
- Accu
- Achteruitrijcamera
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Ambiente verlichting
- Apple Carplay
- Bearlock
- Boiler 10L Gas
- Cruise Control
- Dakraam in cabine
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische verstelbare spiegels
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel Truma Combi
- Motorairco
- Navigatie
- Radio
- Schokbrekers
- Thule Omnistore luifel
- Toegangsdeur met raam
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS VAN TI 650 MEG Vansation kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS Van Ti Plus 650 MEG Platinum S
De Klerk Caravans B.V.Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans...€ 87.950KNAUS Van Ti Plus 650 MEG Platinum S
De Klerk Caravans B.V.Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans...€ 73.032
