KNAUS SUDWIND 460 EU Black Selection
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | SUDWIND 460 EU Black Selection |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Lengte bedden |
| Totale lengte: | 695 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Omloopmaat: | 927 cm |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 257 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1391 kg |
| Maximaal gewicht: | 1700 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1700 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
OPEN ZONDAG 3 MEI
Wij zijn zondag 3 mei geopend van 11:00 tot 17:00 uur bij Klerk Campers en Caravans.
U bent van harte welkom om al onze campers en caravans te bekijken en uw vragen te stellen aan onze experts. Kom gezellig langs!
Het kampeerseizoen staat voor de deur en wij vieren dat groots! Tot en met 4 mei profiteer je bij ons van de Voorjaars-Voordeel-Weken.
Waarom nu toeslaan?
• Maximale Korting: De scherpste actieprijzen op onze gehele voorraad.
• Direct Leverbaar: Geen wachtlijsten. Vandaag beslissen = deze lente nog op vakantie!
• Grote Voorraad: Ruime keuze uit luxe, compacte en familiemodellen in onze showroom.
Opmerking: kleding en/of accessoires kunnen afwijken van de foto's - bekijk hiervoor de optielijst.
50% Deals
+ Volautomaat mover: €1.297,- (normaal €2.595,-)
+ Fietsenrek: €260 (normaal €520)
+ Thule-luifel 355 cm: €750 (normaal €1.500)
Voorwaarden van toepassing.
(Uitgezonderd van acties 50% Deals: Dethleffs Caravans / T@B caravans & tandemassers)
- 100612-25 - Serviceluik 70 x 30,5 cm, achterin rechts
- 114551 - Gas pakket
- 150027 - Reservewielhouder in de gasflessenkast
- 400541 - Opklapbare werkblad verlenging in de keuken
- 450563 - Niveaumeter voor vers watertank
- 500655-01 - Luifel 355 x 250 cm – dakmontage wit
- 550279 - Elektrische vloer bijverwarming tot type 550
- 552188-02 - Bekledingsstof keuze: ACTIVE ROYAL
- 552574 - EvoPore HRC matras incl. WaterGEL toplaag,
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SUDWIND 460 EU Black Selection kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SUDWIND 460 EU Black Selection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 36.010KNAUS SUDWIND 460 EU Black Selection
De Klerk Caravans B.V.€ 36.240KNAUS SUDWIND 460 EU Black Selection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 35.425
