KNAUS SUDWIND 450 FU
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | SUDWIND 450 FU |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Kenteken: | 57-WX-BN |
| Indeling: | Rondzit met frans bed |
| Totale lengte: | 667 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2020 |
| Stahoogte: | 195 cm |
| Totale hoogte: | 260 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1040 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
OPEN ZONDAG 3 MEI
Wij zijn zondag 3 mei geopend van 11:00 tot 17:00 uur bij Klerk Campers en Caravans.
U bent van harte welkom om al onze campers en caravans te bekijken en uw vragen te stellen aan onze experts. Kom gezellig langs!
JUBILEUMACTIE
Bij een bestelling van een nieuwe 2020 caravan krijgt u ons jubileumpakket cadeau. Dit pakket bestaat uit:
- 5 jaar gratis onderhoud
- De connected safety app (ter waarde van €924,75) met E-level, E-kogeldruk, E-connect, E-Volt en E-pressure.
- Een Thule Omnistore dakluifel voor maar €550,-.
- Als laatste ook nog een Enduro mover voor maar €1395,-.
Ga naar www.deklerkcaravans.nl/jubileumactie voor meer informatie. De actie is alleen geldig op de 2020 modellen van Knaus, Tabbert en Dethleffs. (Alleen op de C-Go en de C-Joy is de luifelactie niet van toepassing.)
- 100612 Service luik extra
- 102564 Knaus Premium deur
- 150111- 1500kg
- 450563 Waterniveau meter
- 500655 Thule dakluifel 355 x 250
- 552584 Knaus comfortbed EVOPURE matras met schotels
- Bekleding Active rock
- Heki dakluik
- Hordeur
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Stabilisatorkoppeling
- Thule Omnistore Dakluifel
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SUDWIND 450 FU kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SUDWIND 450 FU Black Selection
De Klerk Caravans B.V.Caravan wordt verwacht in April 2026...€ 33.504KNAUS SUDWIND 450 FU Black Selection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 33.632
