KNAUS SUDWIND 420 QD Black Selection
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | SUDWIND 420 QD Black Selection |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Indeling: | Treinzit met dwarsbed |
| Afm. slaapplaats 1: | 209 X 140/134 |
| Afm. slaapplaats 2: | 188 X 140/94 |
| Totale lengte: | 647 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 3 |
| Omloopmaat: | 890 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 257 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1231 kg |
| Maximaal gewicht: | 1500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Geen omschrijving
- 100918 - Openslaand raam (voor)
- 150027 - Reservewielhouder in de gasflessenkast
- 500654 - Luifel 305 x 250 cm – dakmontage incl. montage kit, antraciet
- 552188-04 - Bekledingsstof keuze: ACTIVE ROCK
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SUDWIND 420 QD Black Selection kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SUDWIND 420 QD 60 YEARS
De Klerk Caravans B.V.Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en...€ 26.750KNAUS SUDWIND 420 QD Black Selection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 31.766
