KNAUS SUDWIND 420 GOLD E
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | SUDWIND 420 GOLD E |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Kenteken: | WV-BV-55 |
| Indeling: | Treinzit met dwarsbed |
| Totale lengte: | 637 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2006 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 980 kg |
| Laadvermogen: | 320 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1300 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 1300 kg
- Accu
- Achterraam
- Aluminium velgen
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsenrek achterop
- Heki dakluik
- Kachel
- Koelkast
- Mover
- Res. wiel
- Res. wieloph.
- Ringverwarming
- Serviceluik
- Stabilisatorkoppeling
- Verzwaarde steunen
- Voorraam
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SUDWIND 420 GOLD E kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SUDWIND 420 QD LTD
Het plan was om deze caravan een nieuw leven te geven en deze netjes te...€ 375KNAUS SUDWIND 420 QD 60 YEARS
De Klerk Caravans B.V.Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en...€ 26.750KNAUS SUDWIND 420 QD Black Selection
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 31.766
