KNAUS SPORT 500 QDK
Foto's volgen| Merk: | KNAUS |
| Type: | SPORT 500 QDK |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Indeling: | Kinderkamer |
| Afm. slaapplaats 1: | 207 X 140/146 |
| Afm. slaapplaats 2: | 211 X 74 |
| Afm. slaapplaats 3: | 211 X 70 |
| Totale lengte: | 732 cm |
| Aantal slaapplaatsen: | 5 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2025 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 257 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1176 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1800 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Van € 32.070,- nu voor € 28.250,-
Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod nieuwe caravans van gerenommeerde merken. Als familiebedrijf staan wij al jaren bekend om onze persoonlijke benadering, eerlijk advies en uitstekende service.
Wij nemen de tijd om samen met u de caravan te vinden die perfect past bij uw wensen en manier van reizen.
_________________________
Wat u van ons mag verwachten:
• Fabrieksgarantie voor maximale zekerheid
• Persoonlijke aflevering met uitgebreide uitleg
• Deskundig en eerlijk advies
• Begeleiding bij verzekering en accessoires
Bij ons koopt u niet alleen een caravan, maar begint uw vakantie al in de showroom.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 100612-02 - Serviceluik 70 x 40,5 cm, voorin links
- 114430 - Plus Pakket
- 114515 - Design pakket – enkelasser
- 150112-18 - Toegestane maximum massa naar 1.800 kg (1.800 kg chassis)
- 250941 - Combi buitenstopcontact (combi stroom + TV)
- 252524 - Ambiënteverlichting keuken
- 252547 - Stopcontact Plus pakket
- 500657-01 - Luifel 405 x 250 cm – dakmontage
- 550590 - Stapelbed met 3 bedden
- 552335-06 - Bekledingsstof keuze: BLUE NIGHT
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SPORT 500 QDK kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS Sport 500 KD
Rutten Ridderbeks CCV bv€ 28.920KNAUS SPORT 500 KD
De Klerk Caravans B.V.Van € 32.782,- nu voor € 28.950,-...€ 28.950KNAUS SPORT 500 EU / 50% Deals
De Klerk Caravans B.V.Caravan wordt verwacht in Mei 2026...€ 32.152
