KNAUS SPORT 450 FU E- POWER
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | SPORT 450 FU E- POWER |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Indeling: | Rondzit met frans bed |
| Totale lengte: | 671 cm |
| Omloopmaat: | 898 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Stahoogte: | 196 cm |
| Totale hoogte: | 256 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1097 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1700 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Van € 30.816,- nu voor € 25.500,-
Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod nieuwe caravans van gerenommeerde merken. Als familiebedrijf staan wij al jaren bekend om onze persoonlijke benadering, eerlijk advies en uitstekende service.
Wij nemen de tijd om samen met u de caravan te vinden die perfect past bij uw wensen en manier van reizen.
________________________________________
Wat u van ons mag verwachten:
• Fabrieksgarantie voor maximale zekerheid
• Persoonlijke aflevering met uitgebreide uitleg
• Deskundig en eerlijk advies
• Begeleiding bij verzekering en accessoires
Bij ons koopt u niet alleen een caravan, maar begint uw vakantie al in de showroom.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 100570 - Disselafdekking
- 100612-23 - extra Serviceluik
- 100612-23 - extra Serviceluik achterin rechts
- 103588 - Opbouwdeur KNAUS PREMIUM:
- 150112-09 - Toegestane maximum massa naar 1.700 kg (1.700 kg chassis)
- 150997 - AL-KO trailer-control ATC anti slingersysteem (2.0)
- 450520-01 - Douche uitrusting standaard ruimte, bestaande uit: uittrekbare douchekop, stang/houder en douchegordijn
- 450563 - Niveaumeter voor vers watertank
- 551413 - Zuilheftafel
- 552335-06 - Bekledingsstof keuze: BLUE NIGHT
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SPORT 450 FU E- POWER kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SPORT 450 FU gas uitvoering
De Klerk Caravans B.V.Van 28.172,- nu voor 25.500,-...€ 25.500
