KNAUS SPORT 420 QD
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | SPORT 420 QD |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Kenteken: | WS-BH-69 |
| Indeling: | Treinzit met dwarsbed |
| Totale lengte: | 643 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2006 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 980 kg |
| Laadvermogen: | 320 kg |
| Maximaal gewicht: | 1300 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1300 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 1300 kg
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsenrek voorop
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Res. wiel
- Res. wieloph.
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SPORT 420 QD kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SPORT 420 QD Silver Selection
De Klerk Caravans B.V.Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en...€ 19.750KNAUS SPORT 420 QD / 50% Deals
De Klerk Caravans B.V.Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een ruim aanbod...€ 25.425
