KNAUS SPORT 420 QD Silver Selection
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | SPORT 420 QD Silver Selection |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kenteken: | 38-WZ-VL |
| Indeling: | Treinzit met dwarsbed |
| Totale lengte: | 644 cm |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2021 |
| Limited edition: | Nee |
| Leeg gewicht: | 1070 kg |
| Laadvermogen: | 207 kg |
| Maximaal gewicht: | 1277 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 1500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod gebruikte caravans.
Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan vertrouwen en transparantie. Daarom worden onze caravans grondig gecontroleerd en eerlijk gepresenteerd.
U kunt rekenen op:
*Technisch gecontroleerde caravans
*Persoonlijke begeleiding en uitleg
*Eerlijk advies zonder verrassingen
*Service zoals u die van een familiebedrijf mag verwachten
Zo gaat u met een gerust gevoel op pad.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 1500 kg aslast
- Aluminium velgen
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Fietsenrek voorop
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Openslaande ramen
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Stabilisatorkoppeling
- Vaste watertank
- Verzwaarde steunen
- Voortentlamp
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SPORT 420 QD Silver Selection kopen, of meer informatie ontvangen over deze caravan, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS SPORT 420 QD / 50% Deals
De Klerk Caravans B.V.Caravan wordt verwacht rond april 2026...€ 26.486KNAUS SPORT 420 QD Silver Selection
De Klerk Caravans B.V.Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en...€ 19.750KNAUS SPORT 420 QD
De Klerk Caravans B.V.Op zoek naar een betrouwbare occasion caravan? Bij De Klerk Campers en...€ 8.500
