KNAUS SKY TI 650 MF Platinum Selecti
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | SKY TI 650 MF Platinum Selecti |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kilometerstand: | 13610 km |
| Totale lengte: | 698 cm |
| Binnenbreedte: | 218 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 4 |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2021 |
| Stahoogte: | 200 cm |
| Totale hoogte: | 279 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Leeg gewicht: | 2925 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
STALLING
Op zoek naar veilige stalling voor uw camper of caravan?
De stallingen in Nederland zitten bomvol, maar bij De Klerk Campers en Caravans hebben wij de oplossing! Wanneer u bij ons een camper of caravan aanschaft, bieden wij een veilige en droge stalling aan. Zo weet u zeker dat uw voertuig altijd beschermd is en klaar staat voor uw volgende avontuur.
Ontdek ons aanbod en profiteer van deze unieke service!
(vol=vol)
CONTACT
Heeft u vragen over een specifiek model of wilt u gewoon even langskomen? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons toegewijde team staat voor u klaar. Bel ons op 0252-515238 of stuur een mail aan:
VOORRAAD
Caravans nieuw: https://deklerkcaravans.nl/caravans/nieuwe-caravans-op-voorraad/
Caravans gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/caravans/occasions/
Campers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/nieuwe-campers-op-voorraad/
Campers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/occasion-campers/
Buscampers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/nieuwe-buscampers-op-voorraad/
Buscampers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/occasion-buscampers/
MAIL
Caravans: [email protected].
Campers of buscampers: [email protected].
- 100212 Electrische opstap
- 140 Light RA. 4 Fiat E6D
- 202711 9 traps automatische versnellingsbak
- 202756 Fiat Eco pack Start/Stop systeem. incl slimme dynamo
- A.R. Camera
- Accu
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Ambiente verlichting
- Boiler
- Cruise Control
- Dakraam in cabine
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Hordeur
- Kachel
- Magnetron
- Motor airco
- Navigatie
- Omnistore luifel
- Omvormer
- Openslaande ramen
- Vaste watertank
- Voortent
- Vuilwatertank
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SKY TI 650 MF Platinum Selecti kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS Sky TI 700 MEG Platinum Ed. Fi
De Jong Kampeer & RecreatieOngetwijfeld al lang op zoek naar uw ideale camper. Stop met zoeken. Wij...€ 64.500KNAUS SKY TI 650 MF Gratis Stalling
De Klerk Caravans B.V.2e PAASDAG GEOPEND...€ 59.950
