KNAUS SKY TI 650 MF / Gratis Stallin
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | SKY TI 650 MF / Gratis Stallin |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Kenteken: | ST-17-3N |
| Kilometerstand: | 92764 km |
| Totale lengte: | 698 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 150 PK |
| Vermogen in kW: | 110 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 230 cm |
| Modeljaar: | 2017 |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 2830 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
OPEN ZONDAG 3 MEI – U bent van harte welkom!
De Klerk Campers en Caravans in Hillegom is geopend van 11:00 tot 17:00 uur. Kom langs, bekijk ons aanbod en laat u persoonlijk adviseren onder het genot van een kop koffie.
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
STALLING
Op zoek naar veilige stalling voor uw camper of caravan?
De stallingen in Nederland zitten bomvol, maar bij De Klerk Campers en Caravans hebben wij de oplossing! Wanneer u bij ons een camper of caravan aanschaft, bieden wij een veilige en droge stalling aan. Zo weet u zeker dat uw voertuig altijd beschermd is en klaar staat voor uw volgende avontuur.
Ontdek ons aanbod en profiteer van deze unieke service!
(vol=vol)
CONTACT
Heeft u vragen over een specifiek model of wilt u gewoon even langskomen? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons toegewijde team staat voor u klaar. Bel ons op 0252-515238 of stuur een mail aan:
VOORRAAD
Caravans nieuw: https://deklerkcaravans.nl/caravans/nieuwe-caravans-op-voorraad/
Caravans gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/caravans/occasions/
Campers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/nieuwe-campers-op-voorraad/
Campers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/occasion-campers/
Buscampers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/nieuwe-buscampers-op-voorraad/
Buscampers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/occasion-buscampers/
MAIL
Caravans: [email protected].
Campers of buscampers: [email protected].
- A.R. Camera
- Accu
- Achteruitrij camera
- Active Rock bekleding
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Banden goed
- Bankairco
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Cruise Control
- Dakraam in cabine
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Koelkast 189 ltr
- Mattenset
- Motor airco
- Navigatie
- Omnistore Dakluifel
- Omnistore luifel
- Omvormer
- Openslaande ramen
- Radio
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Serviceluik
- Spoelbakafdekking
- Toegangsdeur met raam
- Vaste watertank
- Voorraam
- Voortentlamp
- Vuilwatertank
- Zonnepaneel
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS SKY TI 650 MF / Gratis Stallin kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
Andere interessante KNAUS occasions:
KNAUS Sky TI 700 MEG Platinum Ed. Fi
De Jong Kampeer & RecreatieOngetwijfeld al lang op zoek naar uw ideale camper. Stop met zoeken. Wij...€ 64.500KNAUS SKY TI 700 MEG SILVER SELECTIO
De Klerk Caravans B.V.OPEN ZONDAG 3 MEI – U bent van harte welkom!...€ 59.500
