KNAUS LIVE I 700 MEG
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | LIVE I 700 MEG |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Totale lengte: | 751 cm |
| Binnenbreedte: | 218 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 180 PK |
| Vermogen in kW: | 132 KW |
| Aantal slaapplaatsen: | 5 |
| Buitenbreedte: | 232 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 200 cm |
| Totale hoogte: | 279 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 3220 kg |
| Laadvermogen: | 779 kg |
| Maximaal gewicht: | 4400 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 4400 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom helpen wij u graag op weg.
Als familiebedrijf combineren wij vakkennis met persoonlijke aandacht. Wij denken met u mee en zorgen ervoor dat u goed voorbereid en met vertrouwen op reis gaat.
________________________________________
Zorgeloos-op-reis pakket.
Een nieuwe camper kopen is een grote stap. Daarom denken wij graag met u mee. Bij aankoop van een camper of buscamper profiteert u nu van de volgende extra’s:
- Geen stallingszorgen: gratis buitenstalling t/m eind dit jaar.
- Lange termijn zekerheid: 5 jaar lang gratis vochtinspecties uitgevoerd door onze werkplaats.
- Vertrouwd op pad: Volledige fabrieksgarantie en advies op maat.
- Direct genieten: Uw nieuwe camper is binnen 3 weken rijklaar.
________________________________________
Bespaar op uw maandlasten
Wilt u uw maandelijkse kosten verlagen? Wij adviseren u graag over het schorsen van uw camper.
Wanneer uw camper in onze stalling staat, kunt u de wegenbelasting en APK-plicht tijdelijk stopzetten. Zo bespaart u al snel honderden euro’s, terwijl uw camper veilig bij ons binnenstaat.
________________________________________
Wij zorgen ervoor dat u zorgeloos kunt genieten van elke kilometer.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 100212 - Electrisch bedienbare opstap
- 100526-15 - Garagedeur 80 x 110 cm, links
- 101019-02 - Openslaand raam 70 x 40 cm, (achter links)
- 101666 - Openslaand raam 52 x 50 cm met insectenhor en verduistering, toiletruimte
- 101666-18 - Openslaand raam 52 x 50 cm aan passagierszijde, ter hoogte van de zitgroep
- 201519 - Stuur en versnellingspook met leder bekleed
- 201869-02 - Toegestane maximum massa van 4.000 kg naar 4.400 kg
- 203730 - Dashboard met techno design (alu)
- 203804 - AGUTI stoelen Premium
- 204366 - FIAT Ducato 4.000 kg***; 2,2 l 180 Multijet met Start-Stop-System incl.
- 204383 - 8 traps automatische versnellingsbak
- 210006 - Media pakket
- 221005 - Deluxe deuren pakket I
- 221006 - Styling pakket L!VE I
- 230400 - L!VE I pakket
- 400369 - Gasbakoven incl. grill functie (ingebouwd boven de koelkast)
- 402732 - Koelkast 177 liter met dubbele deuraanslag
- 451777 - Houten vloerrooster voor douchebak
- 502805 - Luifel 500 x 250 cm, wit
- 551770 - L-zitgroep incl. telescopische zuilheftafel (tafelblad is daarme in alle richtingen verschuifbaar)
- 551796 - Beduitbreiding naar groot ligvlak
- 551877 - Voorraamverduistering m.b.v. vouw plissegordijn, handbediening (naar keuze van onder- of van bovenaf uittrekbaar)
- 552188-04 - Bekledingsstof keuze: ACTIVE ROCK
- 552574 - EvoPore HRC matras incl. WaterGEL toplaag, alleen vaste bedden
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS LIVE I 700 MEG kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
