KNAUS BoxTime 600 MQ
Nieuw| Merk: | KNAUS |
| Type: | BoxTime 600 MQ |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Kilometerstand: | 0 km |
| Totale lengte: | 599 cm |
| Binnenbreedte: | 187 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 140 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 205 cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Totale hoogte: | 258 cm |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Leeg gewicht: | 3000 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
Droomt u van ultieme vrijheid met een nieuwe camper? Bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom helpen wij u graag op weg.
Als familiebedrijf combineren wij vakkennis met persoonlijke aandacht. Wij denken met u mee en zorgen ervoor dat u goed voorbereid en met vertrouwen op reis gaat.
________________________________________
Zorgeloos-op-reis pakket.
Een nieuwe camper kopen is een grote stap. Daarom denken wij graag met u mee. Bij aankoop van een camper of buscamper profiteert u nu van de volgende extra’s:
- Geen stallingszorgen: gratis buitenstalling t/m eind dit jaar.
- Lange termijn zekerheid: 5 jaar lang gratis vochtinspecties uitgevoerd door onze werkplaats.
- Vertrouwd op pad: Volledige fabrieksgarantie en advies op maat.
- Direct genieten: Uw nieuwe camper is binnen 3 weken rijklaar.
________________________________________
Bespaar op uw maandlasten
Wilt u uw maandelijkse kosten verlagen? Wij adviseren u graag over het schorsen van uw camper.
Wanneer uw camper in onze stalling staat, kunt u de wegenbelasting en APK-plicht tijdelijk stopzetten. Zo bespaart u al snel honderden euro’s, terwijl uw camper veilig bij ons binnenstaat.
________________________________________
Wij zorgen ervoor dat u zorgeloos kunt genieten van elke kilometer.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie.
- 102784 - Airlinerails in het midden incl. 3 fittings
- 102785 - Ribbelplaat voor garagevloer
- 102922 - Inlegramen voor achterdeuren
- 104584 - Trekhaak THULE VeloSwing
- 201786-02 - Chassis in metallic-lak: fer grijs
- 202227 - Extra voertuigsleutel met afstandsbediening
- 204372 - FIAT Ducato 3.500 kg *** (103 kW/140 pk); voorwielaandrijving; Euro 6e
- 204383 - 8 traps automatische versnellingsbak
- 210006 - Media pakket
- 210046-01 - Styling pakket II - LIGHT
- 221600 - Funline pakket
- 221605 - E-pakket
- 552574 - EvoPore HRC matras incl. WaterGEL toplaag, alleen vaste bedden
- 552696 - Tafelvoet verlenging
- 554641 - Bekleding Dark Stone
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS BoxTime 600 MQ kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
