KNAUS BOXSTAR 630 ME Freeway / Grati
Occasion| Merk: | KNAUS |
| Type: | BOXSTAR 630 ME Freeway / Grati |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Kenteken: | K7-24-PF |
| Kilometerstand: | 36105 km |
| Totale lengte: | 636 cm |
| Brandstof: | DIESEL |
| Vermogen in PK: | 150 PK |
| Aantal slaapplaatsen: | 2 |
| Buitenbreedte: | 205 cm |
| Modeljaar: | 2017 |
| Limited edition: | Nee |
| Transmissie: | AUTOMAAT |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Leeg gewicht: | 2910 kg |
| Maximaal gewicht: | 3500 kg |
| Tot toelaatbaar gew.: | 3500 kg |
| Maandbedrag: | Meer info |
OPEN ZONDAG 3 MEI – U bent van harte welkom!
De Klerk Campers en Caravans in Hillegom is geopend van 11:00 tot 17:00 uur. Kom langs, bekijk ons aanbod en laat u persoonlijk adviseren onder het genot van een kop koffie.
Een camper kopen met zekerheid doet u bij De Klerk Campers en Caravans in Hillegom. Wij bieden een zorgvuldig geselecteerd aanbod occasion campers en buscampers.
Als familiebedrijf vinden wij het belangrijk dat u zich gehoord en geholpen voelt.
Daarom nemen wij de tijd en geven wij eerlijk en deskundig advies.
Zekerheidspakket + Mogelijkheid tot Stalling
Bij aankoop kunt u rekenen op:
*Technisch gecontroleerde campers
*Persoonlijke aflevering en duidelijke uitleg
*Deskundig advies over gebruik, onderhoud en verzekering
*Mogelijkheid tot stalling en kostenbesparing door schorsing
Met onze begeleiding gaat u met een goed gevoel op reis.
Bezoek onze showroom in Hillegom of neem contact met ons op voor meer informatie
STALLING
Op zoek naar veilige stalling voor uw camper of caravan?
De stallingen in Nederland zitten bomvol, maar bij De Klerk Campers en Caravans hebben wij de oplossing! Wanneer u bij ons een camper of caravan aanschaft, bieden wij een veilige en droge stalling aan. Zo weet u zeker dat uw voertuig altijd beschermd is en klaar staat voor uw volgende avontuur.
Ontdek ons aanbod en profiteer van deze unieke service!
(vol=vol)
CONTACT
Heeft u vragen over een specifiek model of wilt u gewoon even langskomen? Aarzel niet om contact met ons op te nemen. Ons toegewijde team staat voor u klaar. Bel ons op 0252-515238 of stuur een mail aan:
VOORRAAD
Caravans nieuw: https://deklerkcaravans.nl/caravans/nieuwe-caravans-op-voorraad/
Caravans gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/caravans/occasions/
Campers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/nieuwe-campers-op-voorraad/
Campers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/onze-campers/occasion-campers/
Buscampers nieuw: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/nieuwe-buscampers-op-voorraad/
Buscampers gebruikt: https://deklerkcaravans.nl/buscampers/occasion-buscampers/
MAIL
Caravans: [email protected].
Campers of buscampers: [email protected].
- A.R. Camera
- Accu
- Achterraam
- Achteruitrij camera
- Airbag
- Airbag passagier
- Aluminium velgen
- Banden goed
- Bearlock
- Boiler
- Cassette Toilet
- Combi rollo's
- Cruise Control
- Dak rails
- Douche
- Draaibare cabinestoelen
- Elektrische opstap
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Fietsenrek achterop
- Flatscreen TV
- Heki dakluik
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Luchtvering
- Mattenset
- Motor airco
- Motorrek
- Navigatie
- Omnistore Dakluifel
- Omnistore luifel
- Radio
- Ringverwarming
- Schokbrekers
- Spoelbakafdekking
- TV 32 inc bij entree
- Toegangsdeur met raam
- Trekhaak
- Truma Monocontrol
- Vaste watertank
- Voorraam
- Voortentlamp
- Vuilwatertank
De Klerk Caravans B.V.
2182 HA Hillegom
www.deklerkcaravans.nl
0252-515238
0252-523331
Aanbod van deze dealer
Wilt u deze KNAUS BOXSTAR 630 ME Freeway / Grati kopen, of meer informatie ontvangen over deze camper, neem dan contact op met De Klerk Caravans B.V..
